Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.
Proszę uaktualnij ją do wersji 9.0 lub zainstaluj jedną z polecanych przeglądarek


Uaktualnie Internet Explorer

Google Chrome

Mozilla Firefox

Strona główna

Drodzy Specjaliści!

 

Oddajemy w Wasze ręce portal, który choć częściowo utworzony, będzie tworzony teraz także przez Was. Założeniem portalu jest stworzenie bezpłatnej i obszernej bazy danych w  obszarach: BHP, ochrona środowiska, prawo pracy i bezpieczeństwo pożarowe.

 

Na portalu znajdziecie między innymi przepisy prawne w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy, warunków zatrudnienia oraz bezpieczeństwa pożarowego i ochrony środowiska.

 

Znajdziecie tu również opisy dobrych praktyk i zastosowanych rozwiązań z Waszej praktyki.

 

Portal e-specjalista.pl to również baza gotowych, obowiązujących wzorów dokumentów, dzięki którym będziecie mogli szybko i profesonalnie wypełnić wszystkie dokumenty wymagane prawem. Zapraszamy także do korzystania i publikowania linków do wartościowych stron branżowych.

 

Ideą portalu jest stworzenie kompendium wiedzy, które ułatwi Wam codzienną pracę, wyjaśni procedury, zwiększy świadomość na tematy związane z prawem pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną środowiska.

 

Portal BHP i Ekoportal to wielka baza wiedzy, która stworzona została z myślą nie tylko o osobach z branży, ale również o niespecjalistach, którzy szukają potrzebnych informacji czy dokumentów,a  więc miejsce znajdzie tu zarówno Specjalista BHP czy Specjalista ds. Ochrony Środowiska jak i każdy inny odbiorca niezwiązany tą branżą.

 

Wygodny podział na kategorie pozwoli Wam znaleźć wszystkie potrzebne materiały w sposób szybki i przejrzysty. Zapraszamy do dzielenia się swoją wiedzą oraz korzystania z już zgromadzonych materiałów.

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół E-Specjalisty

 

 

Uwaga!!!

 

Wpisz swój adres e-mail poniżej w kategorii "Newsletter" i otrzymuj na bieżąco informacje o zmianach na stronie (nowych kategoriach, artykułach, dodanych plikach itp.)

 

Ranking osób, które przesłaly nam swoje materiały
  • .